پنجره خرید و فروش آنی رمزارز

ارزش های سه گانه اِتراِکس

با استفاده از کریپتو می‌توانید ارز های خود را به سراسر دنیا انتقال دهید

قهرمان باشیم
قهرمان باشیم

تیم حرفه ای اتراکس، شبانه روز و قهرمانانه تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را به کاربرانش ارائه دهد. اتراکس به دنبال تبدیل غیرممکن ها به واقعیت هایی است که زندگی میلیون ها هم وطن را تحت تاثیر قرار دهد.

برای جامعه مفید باشیم
برای جامعه مفید باشیم

در تصمیم گیری های اتراکس، جامعه اولویت اول است. ما به دنبال ارائه خدماتی به خانواده ها هستیم که آنها را به سمت استقلال مالی هدایت کند و اینگونه مسئولیت اجتماعی خود را ادا می کنیم.

مشتری مدار باشیم
مشتری مدار باشیم

برای تبدیل شدن به بهترین پلتفرم معاملاتی، بازخوردهای مشتریان حرف اول را می زند. به همین خاطر، همیشه با کاربران صحبت می کنیم تا بهترین محصول که شایسته آنهاست را ارائه کنیم.

پایه گذاری اِتراِکس
پایه گذاری اِتراِکس

وبسایت اتراکس به نشانی eterex.com متعلق به شرکت زنجیره بلوک اریترین به شماره ثبت 3404 می باشد . صرافی اتراکس در سال 1397 با نام تجاری پرفکت کریپتو (Perfect crypto) فعالیت خود را با هدف پاسخگویی به نیازهای تجارت الکترونیک و پرداخت های بین المللی در قالب خرید و فروش ارزهای دیجیتال آغاز کرد. این مجموعه با ارائه خدمات مختلفی از جمله خرید و فروش ارزهای گوناگون به صورت خودکار و پرداخت از طریق درگاه بانکی به فعالیت خود ادامه داد. در ادامه، با توجه به رشد روزافزون تعداد کاربران عزیز و همیشه همراه و همچنین با توجه به تغییر نیازهای آنها، تصمیم بر گسترش فعالیت های خود با نامی جدید و رویکردی نو گرفته شد. از این رو با همت و تلاش شبانه روزی تیم با تجربه اتراکس، محصولی جدید با امکانات بیشتر برای خدمت رسانی به کاربران، ارائه شد.

اتراکس یعنی چی؟
اتراکس یعنی چی؟

نام اتراکس از دو کلمه انگلیسی اترنیتی (Eternity) به معنای جاودانگی و اکسچنج (Exchange) به معنای صرافی گرفته شده است که به مهم خدمتگزاری همیشگی خانواده اتراکس به مشتریانش است.

مزایا و قابلیت های رقابتی اتراکس

با اپلیکیشن اِتراِکس، در لحظه خرید و فروش کنید!
دانلود اپلیکیشن اتراکس
android
cafebazaar
google-play
myket
myket
apple
sibche
sibapp
pwa
pwa