پرتفولیوی ارزدیجیتال خود را در ۲۰۲۳ چگونه شکل دهم؟

NFT آلت کوین‌ها آموزش ابزارهای ماینینگ اخبار استخراج بلاکچین بیت کوین تحلیل تحلیل بنیادی
پرتفولیوی ارزدیجیتال خود را در ۲۰۲۳ چگونه شکل دهم؟
زمان مطالعه: 3 دقیقه

 

در این مقاله که توسط مجموعه اتراکس گردآوری شده است مواردی وجود دارد که ما قصد داریم آن را بررسی کنیم تا  پرتفولیوی ارزدیجیتال خود را در سال 2023 بسازیم.

 

مقدمه:

شاید بسیاری از شما تازه وارد دنیای کریپتوکارنسی شده باشید و حتی نوک کوه یخ  این صنعت را درک نکرده باشید ، اما این فناوری نوآورانه کنجکاوی همه را برانگیخته است. اکثر افراد یک سرمایه گذار فعال در سال 2021 بوده اند و در سال های آینده باید به سرمایه گذاری  و مشارکت  در این حوزه ادامه دهند،به همین دلیل نحوه چیدن یک پرتفولیوی ارزدیجیتال حرفه ای نیاز به مطالعات و زمان زیادی دارد که ما در ادامه این مقاله مهمترین آن را بررسی خواهیم کرد

 

1-به قوانین پایبند باشید:

اهدافی را برای سرمایه گذاری و جمع آوری سود تعیین کنید، به عنوان مثال 1 برابر، 5 برابر یا 50 برابر و همچنین کاهش زیان

تحمل ریسک را برای هر پروژه تنظیم کنید: آیا پرتفولیوی ارزدیجیتال دارای ریسک کم، ریسک متوسط ​​یا ریسک بالا خواهد بود؟ به عنوان مثال:

الف. کم خطر:

50٪ – ریسک بزرگ / 25٪ – ریسک متوسط ​​/ 25٪ – ریسک کم

 

ب ریسک متوسط:

35٪ – سقف های بزرگ / 25 – سقف های متوسط ​​/ 25٪ – سقف های پایین / 15 – سقف های کوچک

 

ج. ریسک بالا: 25% در کل

 

از آنجایی که من خود را یک شخص مبتدی می دانم، کمتر از 1 تا 2 درصد از مبلغ سرمایه گذاری Crypto را در یک پروژه بسیار پر ریسک به خطر می اندازم. در پروژه های ایمن تر، می توانم حدود 30 درصد از مبلغ را سرمایه گذاری کنم.

 

3-بازه زمانی تعیین کنید:

اگر قرار است سرمایه گذاری بلندمدت باشد، از خود بپرسید، “آیا مثلا 10 سال در این پروژه سرمایه گذاری خواهم کرد؟” اگر پاسخ منفی است، حتی 10 دقیقه بیشتر در جای خود نمانید. اگر هدف معاملات کوتاه مدت است، هرگز بیش از حدی که می توانید از دست بدهید، ریسک نکنید

 

4-سود ببرید:

همانطور که وارن بافت می گوید: “وقتی دیگران حریص هستند بترسید و وقتی دیگران می ترسند حریص باشید.” فرصت‌های خرید باید زمانی بالاتر باشد که مردم در حداکثر ترس هستند (نرخ‌های قیمتی پایین مانند زمان‌های جاری) و بهترین زمان برای قفل کردن سود زمانی است که حداکثر طمع وجود داشته باشد.

 

به یاد داشته باشید: هیچ چیز به سود یا زیان تبدیل نمی شود مگر اینکه روی دکمه فروش کلیک کنید.

 

همچنین، اگر در مدت زمان کوتاهی به سودهای هنگفتی رسیدید، در برداشت کردن سود تردید نکنید، زیرا آنچه در یک رالی بالا می‌رود، معمولاً در یک شیب پایین می‌آید.

 

5-پرتفولیوی ارزدیجیتال متعدد و متنوع ایجاد کنید:

همچنین، فقط روی یک ارز دیدگاه صعودی و متعصب نباشید. اگر یک پرتفولیوی ارزدیجیتال کارایی خوبی نداشته باشد از سود بقیه بازار جا می مانید، همیشه می‌توانید رو به جلو بروید و در بقیه ارزهای مختلف که پتانسیل رشد دارند سرمایه گذاری کنید، عملکرد بهتری نسبت به بقیه افراد با مطالعه و افزایش آگاهی مالی داشته باشید. نکته کلیدی در اینجا این است که از اشتباهات خود درس بگیرید و چندین نمونه کار بسازید تا زمانی که فرمول برنده شدن را بدست آورید. تنوع در چند آلت کوین می تواند مفید باشد.

 

سخن پایانی:

 

-این مقاله توصیه مالی نیست. بلکه فقط برای افزایش آگاهی  است

-خودت تحقیق کن

-هرگز بیش از آنچه که می توانید از دست بدهید، ریسک نکنید زیرا این بازار بسیار نوسان است

-شما باید یک یادگیرنده و سرمایه گذار فعال در ارزهای دیجیتال باشید

-پرتفولیوی ارزدیجیتال هر فرد متفاوت خواهد بود و تا حد زیادی بر اساس زمان بندی، تحمل ریسک، انواع پروژه ها و دسته بندی ها است.

 

مطالب مشابه

نظرات

ارﺳﺎل ﻧﻈﺮ ﺟﺪﯾﺪ

نام و نام خانوادگی
ایمیل شما
متن پیام

با اپلیکیشن اِتراِکس، در لحظه خرید و فروش کنید!

دانلود اپلیکیشن اتراکس